Hudební festivaly - Penzion

Přejít na obsah

Hudební festivaly

ŽLEBSKÁ LHOTKA FEST
7. ročník festivalu bluegrassu, folku a country
Dne 8. října 2022 se uskutečnil již 7. ročník hudebního festivalu folku, bluegrassu a country.
Hráli Country Colaps a Elixír z Pardubic, Pavlína Jíšová a Wyrton.
Večer se vydařil, všichni hráli s velikým nasazením. Dozvěděli jsme se, že v další sezóně bude Pavlína Jíšová zpívat s kapelou Wyrton a máme se tedy na co těšit.
Všem účinkujícím děkujeme za krásný večer, divákům děkujeme za návštěvu u nás na kopci a a těšíme se na ročník 2023.
ŽLEBSKÁ LHOTKA FEST
6. ročník festivalu bluegrassu, folku a country
Dne 23. října 2021 se po dvouleté přestávce uskutečnil již 6. ročník hudebního festivalu folku, bluegrassu a country. Na programu byli ALISHI z Moravského Krasu, CHRPA z Chrudimi, WYRTON z Ronova nad Doubravou a LOKÁLKA z Hradce Králové. Nakonec ALISHI kvůli nemoci nemohla přijet, tak bylo nutno zaimprovizovat. Rychle se dala dohromady staronová kapela DETTO z Chotěboře a bez zkoušení předvedli perfektní vystoupení. Všechny kapely byly vynikající, vytvořili bezvadnou náladu a všichni si to moc užili. Sál byl zcela zaplněn a bylo vidět, že řadě lidí po vynucené covidové přestávce již takovéto akce chybí.
Všem účinkujícím děkujeme a těšíme se na další ročník.

ŽLEBSKÁ LHOTKA FEST
5. ročník festivalu bluegrassu, folku a country
19. října 2019 se uskutečnil 5. ročník hudebního festivalu folku, bluegrassu a country. Hrála na něm Sabina Uxová a kapely Strunovrat, Spolektiv a Wyrton. jako již tradičně byl sál zcela zaplněn a všichni si užili příjemný večer, plný krásné hudby. Po skončení oficiálního programu se jamovalo až do kuropění.

ŽLEBSKÁ LHOTKA FEST
4. ročník festivalu bluegrassu, folku a country
V sobotu 20. října 2018 proběhl již 4. ročník hudebního festivalu. Hrály skupiny Richenza Trio, Wyrton a písničkář Vojta Kiďák Tomáško. Skupina Omniš Band se bohužel musela z vážných důvodů omluvit. Ale to nevadilo, ostatní účinkující přidali další skladby ze svého repertoáru a stanovený čas se krásně vyplnil. Hvězdou večera byl Vojta Kiďák Tomáško, jehož vtipné texty a krásné melodie posluchače nadchly. Jeho vystoupení samozřejmě završil Toulavej. Sál byl zcela zaplněn a řada posluchačů po skončení oficiálního programu zůstala a jamovalo se až do časných ranních hodin.

ŽLEBSKÁ LHOTKA FEST
3. ročník festivalu bluegrassu, folku a country
V sobotu 19. října 2017 se uskutečnil již 3. ročník populárního hudebního festivalu bluegrassu, folku a country. Hrály skupiny Brzdaři, Víťa Troníček trio, Stráníci a Míra Ošanec a samozřejmě Wyrton. Festival se opět vydařil, sál byl nabitý a všechny kapely hrály s ohromným nasazením. Byl to báječný večer.

ŽLEBSKÁ LHOTKA FEST
2. ročník festivalu bluegrassu, folku a country
Dne 15. října 2016 se uskutečnil již 2. ročník hudebního festivalu bluegrassu, folku a country ve Žlebské Lhotce. Na festivalu hrály skupiny Fotr a kolektiv, Blue Eyes, Wyrton a Pouta. Festival se opět velice vydařil. Kapely hrály výborně a publikum si to užívalo. Atmosféra byla skvělá a ocenili to i sami muzikanti, kteří - podle vyjádření některých z nich - tak příjemné prostředí na "konci světa" neočekávali. A jak už se stává pravidlem, po skončení oficiální části festivalu se jamovalo až do ranních hodin.
Vřelý dík kapele Wyrton a zejména Honzovi Rothovi za organizaci festivalu a těšíme se na 3. ročník 2017.

ŽLEBSKÁ LHOTKA FEST

1. ročník festivalu bluegrassu, folku a country

Dne 17. října 2015 se ve Žlebské Lhotce uskutečnil 1. ročník hudebního festivalu bluegrassu, folku a country. Vystoupily na něm skupiny Elixír, StopTime, Wyrton a Sem Tam. Festival byl pořádán ve spolupráci Penzionu Žlebská Lhotka a bluegrassové kapely Wyrton.
Výsledek překonal očekávání. Kapely byly skvělé, hrály s obrovským nadšením a posluchači to ocenili. Atmosféra byla po celý večer vynikající a po skončení oficiální části festivalu se jamovalo až do pozdně nočních nebo lépe časně ranních hodin.

Návrat na obsah